E PAPRITUR/ 'Tërmet' tek Kukësi, shkarkohet trajneri Ramadan NDREU

Publikuar tek: sport, më 18:40 06-04-2019 E PAPRITUR/ 'Tërmet' tek Kukësi, shkarkohet trajneri Ramadan NDREU

Ramadan Ndreu është shkarkuar nga posti i trajnerit të Kukësit. Lajmi konfirmohet nga vetë klubi verilindor me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”.

Duket se arsyeja ka qenë humbja në ndeshjen e sotme ndaj Kastriotit në Fush-Krujë (2-1), gjë që mund të ketë sjellë një pakënaqësi tek drejtuesit e klubit.

Njoftim i Klubit:

FK Kukësi njofton se, pas humbjes sot në Fushë Krujë me rezultatin 2 – 1 me KS Kastriotin, shkarkohet trajneri Ramazan Ndreu . Ndreu nuk menaxhoi si duhet lojen dhe ishte shumë inaktiv në pankinë. Trajneri ka patur mbështetje maksimale nga klubi dhe Presidenti, por humbja e sotme e ngarkon me përgjegjësi të plotë. Në vijim do kemi komunikime të tjera me publikun.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057918071746826
array(1) { ["section"]=> string(69) "e-papritur-termet-tek-kukesi-shkarkohet-trajneri-ramadan-ndreu-159430" }

wholesale Nfl jerseys wholesale the north face backpack cheap yeti cups cheap Oakleys Sunglasses Wholesale NBA Jerseys Cheap Nike Shoes wholesale Ncaa jerseys cheap hydro flask cheap off white wholesale Cheap jerseys Cheap power tools cheap fjallraven backpack wholesale Mlb jersey cheap swiss gear backpack Dynamo, Kiev cheap Mobile phone wholesale Soccer jerseys wholesale Nhl jerseys cheap gymshark clothes cheap RayBan Sunglasses
Wholesale jerseys |