E frikshme, sportistja thyen të dyja këmbët gjatë garës (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 13:59 08-04-2019 E frikshme, sportistja thyen të dyja këmbët gjatë garës (VIDEO)

Këto pamje të rënda kanë bërë xhiron në mediat e huaja.

Samanta Cerio, gjimnaste në Auburn University, SHBA theu të dyja këmbët pas një rënieje të tmerrshme gjatë garës këtë fundjavë.

Cerio po bënte kalimin e saj të parë, por rezultoi tepër e rëndë për të, shkruan Daily Mail, transmeton Newsbomb.al.

Pasi bëri disa rrotullime ajo u përpoq të hidhej në dyshek, por ra në dysheme. Pas rënies sportistes i kanë dalë gjunjët nga vendi dhe i janë thyer të dyja këmbët.

Pas ngjarjes së tmerrshme ajo u transportua menjëherë në spital.

11989126-6897435-image-a-9_1554692744840.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.95824003219604
array(1) { ["section"]=> string(67) "e-frikshme-sportistja-thyen-te-dyja-kembet-gjate-gares-video-159615" }

wholesale Nhl jerseys wholesale Mlb jersey cheap RayBan Sunglasses wholesale Nfl jerseys cheap Mobile phone wholesale the north face backpack cheap off white wholesale Cheap jerseys wholesale Soccer jerseys Cheap Nike Shoes cheap yeti cups cheap anello backpack cheap swiss gear backpack Dynamo, Kiev cheap tumi backpack Cheap power tools cheap gymshark clothes cheap Oakleys Sunglasses Wholesale NBA Jerseys cheap fjallraven backpack
Wholesale jerseys |