Anxhela mohoi lidhjen, Mateus Frroku i bën lëmsh të gjithë me deklaratën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:30 15-04-2019 Anxhela mohoi lidhjen, Mateus Frroku i bën lëmsh të gjithë me deklaratën

Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku pak ditë më parë publikuan këngën e tyre 'Muza ime'. Kënga u prit mirë nga publiku, mirëpo, përveç kësaj ata u komentuan për një lidhje të mundshme dashurie.

Shkak për këtë u bë afrimiteti i tyre në klip. Megjithatë, pak ditë më parë, Anxhela e mohoi një lajm të tillë. Ajo u shpreh në 'Thumb' se Mateusin e ka mik që nga fëmijëria, ndërsa vuri theksin se ai është 5 vite më i vogël se ajo, dhe këngëtarja e preferonte partnerin më të madh në moshë.

Mirëpo, mbrëmë teksa dyshja ishin të ftuar në 'Be Caffe', Mateus i bëri lëmsh të gjithë me deklaratën.

Teksa u pyet kë zgjedh mes Anxhelës dhe Bujarit, këngetari u përgjigj: "Me Anxhelën njihemi që kur kemi qenë fëmijë. Me Bujarin gjithë bashkëpunimi ishte kënaqësi. Më takon të zgjedh Anxhelën, jo vetëm për faktin që është një mikeshë e vjetër, një vajzë fantastike, por është një dashuri e kohëve të fundit", tha ai.

"Ja këto thotë dhe i ngatërron njerëzit", ia ktheu Anxhela. Ndërsa më vonë i ngacmuar nga moderatori, Mateus tha: " Merreni si të doni'.

-640-0-5cb444c6957d2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069320201873779
array(1) { ["section"]=> string(78) "anxhela-mohoi-lidhjen-mateus-frroku-i-ben-lemsh-te-gjithe-me-deklaraten-160487" }

cheap gymshark clothes X videos wholesale Cheap jerseys Dynamo, Kiev cheap swiss gear backpack Cheap power tools wholesale Nfl jerseys cheap Mobile phone wholesale Nhl jerseys cheap Oakleys Sunglasses Wholesale NBA Jerseys wholesale Ncaa jerseys wholesale Mlb jersey cheap off white wholesale Soccer jerseys cheap anello backpack cheap RayBan Sunglasses cheap tumi backpack cheap hydro flask Cheap Nike Shoes
Wholesale jerseys |