TËRMET/ 13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
Shqipëri Kosovë Maqedoni
 
 
      122.27
      1.1374
      61.512
      1.1124
 
      107.50
      0.8792
      54.081
      0.9780
 
      0.0082
      0.0093
      0.0073
      0.0091
 
      0.0163
      0.0185
      0.0145
      0.0181
12:59 - 27/06/2019
Më të lexuarat
Video Lajme
Foto Lajme
Llafet e Dynjasë
 
Wanda shijon pushimet, nuk shqetësohet për të ardhmen Icardit (FOTO LAJM)

Wanda Nara nuk është aspak e shqetësuar për të ardhmen e bashkëshortit dhe klientit të saj, Mauro Icardi. Ajo vijon e qetë pushimet verore në krah të sulmuesit argjentinas dhe bukuritë e plazheve q


cheap swiss gear backpack cheap fjallraven backpack European News Web wholesale Nfl jerseys wholesale Nhl jerseys cheap RayBan Sunglasses wholesale the north face backpack cheap anello backpack wholesale Mlb jersey News European websites cheap tumi backpack cheap off white cheap Oakleys Sunglasses cheap yeti cups Wholesale NBA Jerseys wholesale Soccer jerseys cheap gymshark clothes wholesale Ncaa jerseys BLACK FRIDAY NCS Shopping DEALS.