77 ΣΧΟΛΙΑ

Πήρε φόρα η ΑΕΚΑΡΑ!

Καθάρισε με τρία γκολ στο πρώτο εικοσάλεπτο την Τρίπολη (3-0) και φαίνεται έτοιμη για δυνατό δεύτερο γύρο – Λιβάγια και Άλεφ τα δύο πρώτα γκολ από ισάριθμα κόρνερ του Γκάλο, το τρίτο ο Πόνσε με πέναλτι

13 ΣΧΟΛΙΑ

MVP ο Πόνσε

Εκτός από το γκολ-πέναλτι που πέτυχε, έκανε απίστευτη δουλειά σε όλους τους τομείς και αναδείχτηκε πολυτιμότερος

1 ΣΧΟΛΙΑ

Κυριακόπουλος: Παίξαμε με την πρωταθλήτρια, τέτοια λάθη δεν συγχωρούνται

Ο ποδοσφαιριστής του Αστέρα παραδέχτηκε πως αυτός και οι συμπαίκτες του δεν μπόρεσαν να σταματήσουν τα ατού της ΑΕΚ, αν και είχαν δουλέψει αρκετά για να τα καταφέρουν, όπως είπε

0 ΣΧΟΛΙΑ

ΑΕΚ: Μαζί είμαστε ανίκητοι!

Το «ευχαριστώ» της ΑΕΚ στους οπαδούς της για την στήριξη της ομάδας ποδοσφαίρου σάλας στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό

0 ΣΧΟΛΙΑ

Απίστευτη γκέλα ο Άγιαξ, κρατήθηκε στην κορυφή η Αϊντχόφεν (VIDEO)

Κόντρα στη Χέρενφεν, ο Άγιαξ ισοφαρίστηκε στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, 4-4, και έχασε μεγάλη ευκαιρία να βρεθεί πρώτος- Στην κορυφή μόνη η Αϊντχόιφεν, παρά την απρόσμενη απώλεια βαθμών, 2-2 με Έμεν

0 ΣΧΟΛΙΑ

Με το... δεξί η Σάλκε στο 2019 (VIDEOS)

Ο Καλιτζούρι σκόραρε δυο φορές και η Σάλκε νίκησε 2-1 τη Βόλφσμπουργκ, παίρνοντας υπερπολύτιμο τρίποντο- Εκτός έδρας νίκη για τη Χέρτα Βερολίνου, 3-1 τη Νυρεμβέργη

0 ΣΧΟΛΙΑ

Έτσι βλέπει παραμονή ο ΟΦΗ

Η ομάδα της Κρήτης επικράτησε με 3-0 του Παναιτωλικού και ανέβηκε στην 12η θέση πάνω από τη ζώνη του υποβιβασμού- Δύο γκολ ο Άγγλος Ναμπί

0 ΣΧΟΛΙΑ

VIDEO από το ΑΕΚ-Παναθηναϊκός

Δείτε την καυτή ατμόσφαιρα που δημιούργησαν οι οπαδοί της ΑΕΚ στο ντέρμπι της Futsal Super League με αντίπαλο τον Παναθηναϊκό